django-constance - en to cs_CZ translation catalogue (10 entries)

en: Live settings updated successfully.
cs_CZ: Nastavení bylo úspěšně uloženo.

en: config
cs_CZ: nastavení

en: constance
cs_CZ: konstanta

en: constances
cs_CZ: konstanty

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Home
cs_CZ: Domů

en: Name
cs_CZ: Název

en: Default
cs_CZ: Výchozí hodnota

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Is modified
cs_CZ: Je změněna?
