django-constance - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Live settings updated successfully.
pl: Parametry zostały zaktualizowane

en: constance
pl: parametr

en: constances
pl: parametry

en: Save
pl: Zapisz

en: Home
pl: Początek

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślnie

en: Value
pl: Wartość

en: Is modified
pl: Zmodyfikowana
