CHIRP - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: All
nl: Alles

en: An error has occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Banks
nl: Banken

en: Cloning
nl: Klonen

en: Comment
nl: Opmerking

en: Copy
nl: KopiÃ«ren

en: Cut
nl: Knippen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Diff Raw Memories
nl: Verschillen ruwe kanalen

en: Digital Code
nl: Digitale code

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Import
nl: Importeren

en: Memories
nl: Kanalen

en: Paste
nl: Plakken

en: Port
nl: Poort

en: Power
nl: Vermogen

en: Show Raw Memory
nl: Toon ruw kanaal

en: Tone
nl: Toon

en: Tone Mode
nl: Toonmodus

en: Vendor
nl: Merk
