CHIRP - en to uk_UA translation catalogue (18 entries)

en: All
uk_UA: Все

en: An error has occurred
uk_UA: Сталася помилка

en: Banks
uk_UA: Банки

en: Cloning
uk_UA: Клонування

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Digital Code
uk_UA: Цифровий код

en: Duplex
uk_UA: Дуплекс

en: Frequency
uk_UA: Частота

en: Help
uk_UA: Довідка

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Index
uk_UA: Зміст

en: Model
uk_UA: Модель

en: Offset
uk_UA: Зсув

en: Port
uk_UA: Порт

en: Power
uk_UA: Потужність

en: Tone
uk_UA: Тон

en: Tone Mode
uk_UA: Тоновий режим

en: Vendor
uk_UA: Виробник
